T-Master rozbudowuje sieć partnerów-integratorów Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów

29 marzec 2023

Centrum Informatyki ZETO S.A. w Białymstoku dołącza do grona Partnerów T-Master S.A oferujących System Indywidualnej Segregacji Odpadów. Na mocy podpisanej w dniu 29 marca umowy ZETO S.A. będzie integratorem SISO T-Master w polskich Samorządach.

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT w kluczowych sektorach gospodarki jest podstawą działalności C.I. ZETO S.A. Wykwalifikowana kadra oraz szerokie portfolio zrealizowanych na terenie całego kraju inwestycji sprawia, że dla Klientów jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem. Dzięki współpracy z T-Master, liderem technologii IT w gospodarce odpadami, będziemy mieć możliwość wdrażania innowacyjnej technologii do gromadzenia odpadów - mówi Marcin Łuszczewski, Prezes Zarządu ZETO S.A.

System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master (SISO) to kompleksowe narzędzie do zarządzania gospodarką odpadami w mieście i gminie. Rozwiązanie integruje różne obszary zbiórki odpadów komunalnych przy jednoczesnym zachowaniu pełnej informacji i szczelności systemu. SISO T-Master pozwala na monitorowanie ilości wyrzucanych odpadów, kontrolę jakości segregacji i dostarcza realnej wiedzy (masa) nt. wyrzucanych odpadów. SISO T-Master to realne narzędzie wspomagające zwiększenie skuteczności segregacji oraz podnoszenie poziomów recyklingu zebranych surowców wtórnych.

Podpisanie umowy z C.I. ZETO S.A. stanowi kolejne działanie T-Master S.A., którego celem jest szersza współpraca z Jednostkami Samorządu Terytorialnego i wdrażanie w polskich miastach i gminach Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów. Budując sieć partnerów-integratorów SISO stawiamy na doświadczone i rozpoznawalne firmy. Jest to nie tylko gwarancja należycie wykonanych usług, ale również gwarancja ich jakości przez wiele lat – dodaje Robert Szczepankowski, Prezes T-Master S.A.

Z Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master obecnie korzystają mieszkańcy Ciechanowa, Zamościa, Świebodzina, Śremu, Rumi, Bystrzycy Kłodzkiej. Kolejne wdrożenia SISO T-Master obejmą m.in. dolnośląską Rudną.