Zmieniamy się - mamy nowe logo !

05 wrzesień 2023

Logotyp jest czymś więcej niż identyfikacją wizualną. Jest odzwierciedleniem celu, wizji i tożsamości marki. Jest symbolem naszej dojrzałości, innowacyjności oraz gotowości na globalne wyzwania. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że dojrzał nasz produkt, a w konsekwencji dojrzał nasz logotyp.

Z dumą prezentujemy nasze nowe logo, które łączy w sobie dwie niezwykle cenne cechy: prostotę i wyjątkowość. Nasz logotyp unika nadmiernych ozdobników skupiając się na najważniejszym – esencji naszej marki. Nawiązuje znacząco do naszego flagowego produktu jakim jest ELMO czyli Elektroniczny Licznik Miejskich Odpadów - kształt jest niczym innym, jak rzutem bocznym naszych inteligentnych pojemników na odpady.

Głównym hasłem przewodnim jest „less waste”. Prosty, ale mocny apel do mieszkańców, przedsiębiorców i władz miast by podejmowali świadome działania w celu ograniczania ilości wytwarzanych odpadów. Dlatego też hasło jest nowym nieodłącznym elementem naszej identyfikacji.

Kolorystyka niezmiennie zachowana w charakterystycznej zieleni nawiązuje do ekologii, natury, ale w nowoczesnym i nieszablonowym wydaniu.

Jako T-MASTER definiujemy problem i oferujemy rozwiązanie. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, z którymi zmaga się cały świat.

Nowy logotyp jest owocem współpracy ludzi, którzy zrozumieli istotę marki i stworzyli projekt odzwierciedlający jej duszę i sens powstania pierwszego na świecie powszechnego rozwiązania wspomagającego segregację odpadów komunalnych u źródła.