Ciechanów kupuje T-Mastera

21 czerwiec 2020

Ciechanów kupuje T-Mastera

Umowa przypieczętowująca współpracę firmy T-Master z Urzędem Miasta Ciechanów podpisana została w miniony piątek - 19 czerwca.

Nowe pojemniki ELMO zajmą miejsce tych, które ponad rok służyły mieszkańcom ciechanowskiego osiedla "Płońska" 5, w ramach pilotażowego projektu. System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master zostanie wdrożony już na stałe.

To właśnie pilotażowe uruchomienie bezdyskusyjnie potwierdziło skuteczność naszego systemu - zarówno nam, ale przede wszystkim władzom miasta, które postanowiło zainwestować własne środki, aby wprowadzić system. T-Master sprawdził się na wielu płaszczyznach. Poczynając od wprowadzenia realnej segregacji w życie mieszkańców po ład i porządek w ich miejscu zamieszkania. T-Master to rozwiązanie dla tych, którym nie jest obojętna przyszłość ekologiczna i ekonomiczna swojego otoczenia. - mówi Agnieszka Rychlicka, V-ce Prezes spółki T-Master.

Już pod koniec sierpnia w Ciechanowie, w ramach realizacji umowy, zaprezentowane zostanie rozwiązanie w zupełnie nowej odsłonie!