ELMO w Siemczynie

04 listopad 2021

Samorządy chcą mieć wpływ na optymalizację kosztów odbioru i zagospodarowania odpadów, czyli na dwie składowe comiesięcznej opłaty mieszkańców.

T-Master przez najbliższe dwa dni – 4 i 5 listopada, uczestniczyć będzie w Konwencie Wójtów Burmistrzów i Prezydentów województwa zachodniopomorskiego, który odbywa się w Siemczynie. W trakcie wydarzenia prezentujemy ELMO inteligentny pojemnik na odpady, jeden z kluczowych elementów Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów.

KONWENT SIEMCZYNO (2).jpg

Posłuchaj więcej o gospodarce odpadami

Drugi dzień Konwentu w całości poświęcony jest tematom ważnym dla gospodarki odpadami. Zachęcamy do wysłuchania poniższych wystąpień:

10:00 - Gospodarka odpadami komunalnymi w aspekcie najnowszych nowelizacji ustawy- Maciej Kiełbus, Kancelaria Prawna Dr Krystian Ziemski&Partners w Poznaniu.

12:00 - Prezentacja technologii, wdrożeń i korzyści innowacyjnego Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów - Jakub Sprusiński, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży i Marcin Rogiński, Kierownik ds. Kluczowych Klientów, odpowiedzialny za wdrażanie systemu w woj. zachodniopomorskim.