Odebraliśmy Złoty Medal Targów Pol - Eco System 2019

14 październik 2019

Złoty Medal to nagroda wyznaczająca rynkowe trendy w zakresie ochrony środowiska i jednocześnie najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce.

Świadczy o unikatowości w swojej klasie, wykonaniu produktu w oparciu o najwyższej klasy technologie, a przede wszystkim wpisaniu się w działania poprawy stanu środowiska, w tym gospodarki odpadami.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 9 października 2019, podczas Inauguracji Targów POL-ECO SYSTEM 2019 z udziałem Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka. To cenne dla nas wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu T4B Group, Robert Szczepankowski.

Międzynarodowe POL – ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi gospodarki odpadami.

Nieustannie zapraszamy do głosowania na nasz produkt T-Master w konkursie „Złoty Medal – wybór Konsumentów”. Link znajdą Państwo tutaj: https://www.zlotymedal.com/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/321/