Spotkajmy się na Smart City Forum we Wrocławiu

09 czerwiec 2022

14 i 15 czerwca podczas XIV edycji Smart City Forum we Wrocławiu zaprezentujemy System Indywidualnej Segregacji Odpadów. Porozmawiamy także o nowej metodzie rozliczania za odpady, która jest możliwa dzięki wdrożeniu technologii T-Master.

Transformacja miast i regionów to ciągły proces, w którym zastosowanie nowych technologii decyduje o tempie rozwoju. Gospodarka odpadami to obszar wciąż wymagający efektywnych rozwiązań systemowych i współpracy samorządów z biznesem.

Serdecznie zapraszamy do spotkania w The Bridge Wrocław – MGallery podczas XIV Smart City Forum we Wrocławiu, gdzie pokażemy, m.in. jak działa nasz inteligentny pojemnik ELMO, będący nierozerwalną częścią systemu do zarządzania gospodarką odpadami w gminie i mieście.

#PAYT #5metoda

Prezentacja T-Master pt.: Płać, za to, co wyrzuciłeś! #PAYT #5metoda rozliczania za odpady przyszłością polskich miast, odbędzie się 15 czerwca, o godz. 11:50.

Wpiszcie tę datę w kalendarzu, poświęćcie dosłownie 10 minut, by dowiedzieć się, jak może wyglądać prawdziwa rewolucja w gospodarce odpadami.

Prelekcję poprowadzi Jakub Sprusiński, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży.

Więcej o wydarzeniu: www.smartcityforum.pl