T-MASTER ELMO - pierwsze efekty

24 maj 2019

Mijają pierwsze 2 tygodnie od premiery projektu pn. System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-MASTER ELMO, podczas których mieszkańcy osiedla nr 5 w Ciechanowie zapoznawali się z urządzeniami zainstalowanymi na osiedlu oraz sposobem realizowania obowiązku segregacji w nieco inny niż dotychczas sposób. Nad prawidłowym funkcjonowaniem T-MASTER ELMO czuwają ekipy techniczne producenta. Wszystko po to, aby korzystanie z nowoczesnych koszy było łatwe i przyjemne. Niejednokrotnie służymy również instrukcjami dotyczącymi praktycznych porad jak poprawnie segregować odpady. Z zadowoleniem obserwujemy rosnące słupki z wartościami prezentującymi ilości posegregowanych odpadów.

Trzymamy kciuki za mieszkańców, którzy wyraźnie z dnia na dzień coraz bardziej przykładają się do skutecznej segregacji swoich śmieci. Już po 7 dniach wartość odpadów zmieszanych stanowiła zaledwie 50 % wszystkich zebranych odpadów (przy wartości startowej nie wyższej niż kilka %). Jako producent tego innowacyjnego rozwiązania bacznie śledzimy postępy mieszkańców. Przysłuchujemy się również wszelkich uwagom i pytaniom dotyczącym naszego pilotażowego rozwiązania, aby maksymalnie dostosować je pod wymagania użytkowników.

link do reportażu o naszym projekcie: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ciechanow-nowoczesna-segregacja-smieci-z-kodem-kreskowym,936004.html

Warto dodać, iż nasze rozwiązanie zdobywa wielu zwolenników o czym świadczy m.in. wyróżnienie w postaci nagrody specjalnej, jako lidera innowacyjnych rozwiązań w obszarze „Środowisko i gospodarka odpadami” przyznane miastu Ciechanów podczas VII edycji rankingu Perły Samorządów organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna.