T-Master innowacją dla miast

01 kwiecień 2021

Spółka T-Master wyróżniona w ekosystemie polskich firm technologicznych współpracujących z samorządami!

System Indywidualnej Segregacji Odpadów został uznany za kluczowe narzędzie ewolucji miast w obszarze gospodarki odpadami.

Podpisujemy się pod stwierdzeniem autorów artykułu Polskiego Funduszu Rozwoju "Innowacje dla miast. Wyzwania we współpracy samorządów z przedsiębiorstwami technologicznymi", że „Technologia jest przydatnym narzędziem tylko wtedy, gdy niesie konkretną – wymierną wartość – samorządów oraz mieszkańców”. Nasze rozwiązanie to jedyny na świecie Elektroniczny Licznik Miejskich Odpadów, który pozwala m.in. na osiągnięcie wymaganych poziomów recyklingu i sprawiedliwe rozliczanie za generowane odpady każdego mieszkańca.

Lokalny ekosystem innowacji, to nie tylko wartość płynąca z rozwoju przedsiębiorczości i budowy relacji z biznesem, ale przede wszystkim szansa na unowocześnienie i zwiększenie poziomu świadczonych usług dla użytkowników miast”.

Budujący jest fakt, że 82% ankietowanych przez PFR potwierdza, że miasta decydujące się na realizację projektów z innowacyjnymi firmami mają pozytywne doświadczenia.

Jesteśmy chętni do współpracy, która stanowi klucz do cyfrowej i zielonej gospodarki.

Więcej: https://pfr.pl/blog/innowacje-dla-miast-wyzwania-we-wspolpracy-samorzadow-z-przedsiebiorstwami-technologicznymi.html