T-Master po raz kolejny zdobywa złoto!

20 styczeń 2021

System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master uznany za najlepszy innowacyjny produkt w Konkursie „Laur Innowacyjności 2020”.

System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master zdobył główną nagrodę w X jubileuszowej edycji Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne "Laur Innowacyjności 2020", w kategorii Usługi oraz inne rozwiązania i innowacje o charakterze społeczno – gospodarczym.

Cieszymy się, że rozwiązanie T-Master, po raz kolejny, zostało docenione przez specjalistów branżowych. Stworzony przez nas produkt daje szansę dla polskiej gospodarki odpadami, aby wprowadzić obszar zarzadzania odpadami w gminie w XXI wiek. Tym samym zmienić rzeczywistość dla mieszkańców każdej z nich, bo to na nich póki co spoczywa największy ciężar w postaci ponoszenia wyższych kosztów oraz groźba kar w imię odpowiedzialności zbiorowej za niewywiązywanie się z obowiązku segregacji odpadów. System T-Master daje możliwość sprawiedliwego rozliczania się za odpady przez każde gospodarstwo domowe, tak jak jest to w przypadku prądu, wody czy gazu. Bez konieczności tworzenia skomplikowanych współczynników i przeliczników. A do tego po prostu sprawia, że nasze otoczenie jest czyste i uporządkowane. - mówi Agnieszka Rychlicka, V-ce Prezes Zarządu spółki T-Master.

Konkurs "Laur Innowacyjności" organizowany jest od 10 lat przez Naczelną Organizację Techniczną Federację Stowarzyszeń Naukowo Technicznych. Celem inicjatywy jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i konkurencyjności polskiej gospodarki. Adresatami konkursu są polskie firmy z siedzibą zarejestrowaną w Polsce oraz podmioty gospodarcze i naukowo-badawcze.

http://www.laurinnowacyjnosci.pl/#laureaci

Złoty Laur Innowacyjności to nie pierwsze wyróżnienie dla T-Master SISO. W 2019 r. rozwiązanie nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Pol-Eco System, a miasto Ciechanów dzięki wdrożeniu systemu „T-MASTER Inteligentne pojemniki na odpady” zwyciężyło w zeszłym roku w konkursie „Innowacyjny Samorząd” w kategorii gmina miejska.