Zapraszamy na Smart City Expo Poland w Łodzi

19 październik 2022

Smart City Expo Poland, IV edycja największego wydarzenia targowego poświęconego inteligentnym miastom w Europie Środkowej, odbędzie się w dniach 25-26 października 2022 w Łodzi. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z Systemem Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master oraz rozmów w na temat digitalizacji odpadów oraz korzyści jakie niesie wdrożenie tej technologii.

Nadchodzące wydarzenie to doskonała okazja, by poznać z bliska nowoczesną technologię T-Master, która w myśl koncepcji Smart City służy zarządzaniu gospodarką odpadami w miastach, czyniąc je bardziej ekologicznymi i przyjaznymi dla mieszkańców.

Na stoisku T-Master będzie można sprawdzić ja działa Elektroniczny Licznik Miejskich Odpadów i porozmawiać o systemie, który z powodzeniem działa już w Ciechanowie, Świebodzinie, Zamościu i Śremie. Nasi eksperci opowiedzą o jedynym w Polsce narzędziu, które umożliwia indywidualne rozliczania za odpady tak jak za inne media domowe. Dodatkowo przy pomocy aplikacji mOdpady, pokażą, ile i jakich odpadów wyrzucają mieszkańcy tych miast.

Przekonajcie się, jakie korzyści niesie T-Master SISO i zobaczcie, jak wygląda estetyczna alternatywa dla tradycyjnych, przepełnionych altan śmietnikowych.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko - nr 48 do Expo Łódź, al. Politechniki 4, w godz. 9:00 – 17:00

Link do rejestracji na wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/scep2022/?source=T-Master

Projekt UWE

T-Master S.A. uczestniczy w projekcie „UWE - USŁUGI WSPARCIA EKSPORTU dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra Logistyczno Transportowego "Północ - Południe", dofinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, nr projektu POIR.02.03.02-22-0002/18. Wartość projektu 6 900 599,29 zł. Wysokość dofinansowania: 4 064 852,34 zł Projekt jest realizowany w latach 2019 – 2023 przez Klaster Logistyczno Transportowy "Północ – Południe" – organizację zrzeszającą przedsiębiorców, naukowców oraz samorządy lokalne, posiadającą status Kluczowego Klastra Krajowego. Celem Projektu jest promocja eksportu przedsiębiorstw zrzeszonych w ramach Klastra LTPP na rynkach międzynarodowych.

Projekt UWE.jpg