Ładuję...
Mieszkaniec Gmina Biznes

Gmina

Chcesz zmienić otoczenie swoich mieszkańców? Zadbać o ich bezpieczeństwo finansowe? Z nami to proste!

Poziomy recyklingu

Dzięki technologii wspomagającej zbiórkę selektywną u źródła wytwarzania odpadów zrealizujesz wymagane poziomy recyklingu. Środki z budżetu przeznaczysz na inwestycję, a nie na kary.

Optymalizacja kosztów odbioru i zagospodarowania

Opomiarowane odpady to wiedza gdzie i ile odpadów należy odebrać. Wzrost masy i jakości odpadów selektywnych przekłada się na koszty związane z ich przetworzeniem.

Estetyczny wygląd przestrzeni publicznej

Szczelnie zamykane pojemniki oraz system monitorowania punktów gromadzenia odpadów zapewni podniesie higienę i bezpieczeństwo użytkowników.

Wdrożenie systemu T-Master to zaledwie kilka kroków

01

Analiza stanu aktualnego gospodarki.

02

Skalowanie systemu na dzisiejsze i przyszłe potrzeby Twojej gminy.

03

Instalacja urządzeń.

04

Szkolenia dla wszystkich użytkowników systemu.

05

Wsparcie na etapie instalacji, uruchomienia i użytkowania systemu!

06

Szybkie i widoczne efekty w postaci zadowolonych mieszkańców i wysokich poziomów selektywnej zbiórki.

Dlaczego my?

Modułowość i skalowalność systemu!

Chcesz rozszerzyć system, nic prostszego – dostawiasz kolejny moduł i uruchamiasz zbiórkę nowej frakcji jak np. tekstylia.

Dopasowujemy się do twoich potrzeb – liczba rodzajów odpadów i pojemność oraz możliwości lokalizacyjnych na osiedlu

Doświadczenie

Od 2019r dostarczyliśmy ponad 500 urządzeń, a nasz system służy już ponad 15 tys użytkownikom.

Bezpieczeństwo współpracy

Nasze produkty projektujemy, produkujemy i stale rozwijamy w Polsce.

Wiarygodność

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie na rynku zdobyte przy tworzeniu rozwiązań informatycznych i elektronicznych dla największych zamawiających z sektora publicznego w kraju.

Skontaktuj się z naszym zespołem.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazywania mi informacji marketingowych i handlowych przez T-MASTER S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. U15, 04-036 Warszawa, KRS: 0000911088, NIP: 5482686658, REGON: 368349766, jako Administratora Danych Osobowych, drogą elektroniczną za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne. Wyrażenie zgody ma charakter dobrowolny. Możliwe jest wycofanie niniejszej zgody poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@t-master.pl lub korespondencyjnie: T-MASTER S.A. Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. U15, 04-036 Warszawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Musisz wyrazić zgodę przed wysłaniem.
Musisz wyrazić zgodę przed wysłaniem.