Czas się rozliczyć!

26 styczeń 2021

Zespół T-Master zaprasza na bezpłatny webinar na temat szczelności systemu gospodarki odpadami.

Zbilansowane systemy opłat śmieciowych. W poszukiwaniu optymalnego modelu, pod takim tytułem odbędzie się merytoryczna dyskusja o aktualnym systemie gospodarki odpadami. Wydarzenie organizowane przez Redakcję Przeglądu Komunalnego, w partnerstwie ze spółką T- Master oraz firmą Orange odbędzie się w piątek 29 stycznia.

Spotkanie skierowane do urzędów gmin, związków międzygminnych, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw komunalnych dostarczy cenną wiedzę branżowych specjalistów i przybliży sprawdzone rozwiązania mające na celu uszczelnienie systemu gospodarki odpadami. Prelegenci opowiedzą o tym jak skutecznie motywować do segregacji, przedstawią narzędzia i technologie oraz omówią przepisy prawne, które zapewniają skuteczną realizację obowiązku mieszkańców.

Prezentacja naszej spółki: System Indywidualnej Segregacji Odpadów – rozliczanie mieszkańców na podstawie masy i rodzaju oddanych odpadów jest możliwe. Koniec odpowiedzialności zbiorowej i realna motywacja do skutecznej segregacji rozpocznie się o 12.30.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW: https://ucpg.abrys.pl/

Serdecznie zapraszamy!