System T-MASTER funkcjonuje na rynku już ponad rok

11 maj 2020

Od pojawienia się systemu T-MASTER w branży gospodarki odpadami minął rok i z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że był on dla nas udany. Dziękujemy za ten czas!

11 maja 2019 r. rozpoczęliśmy pilotaż programu T-MASTER System Indywidualnej Segregacji Odpadów (SISO) na osiedlu „Płońska” 5 w Ciechanowie. Wdrożona przez nas technologia okazała się skuteczna. Przyniosła nam rozgłos w mediach oraz spotkała się z uznaniem mieszkańców i włodarzy miast. Najważniejsze fakty z roku działania systemu T-Master w Ciechanowie:

  1. Liczba mieszkańców segregujących odpady z wzrosła z 10 % do 91%
  2. Masa odpadów selektywnie zbieranych wzrosła z 10% do 48%
  3. Mieszkaniec osiedla Płońska 5 wytworzył w 2019 roku tylko 194 kg! odpadów, podczas gdy średnia masa odpadów mieszkańca Mazowsza w 2018 r.wyniosła 331 kg!

Podczas minionych 12 miesięcy zdobyliśmy również pierwsze nagrody za innowacyjność, a nasze rozwiązanie inteligentnej segregacji odpadów w zabudowie wielorodzinnej uznano za jedno z najbardziej nowatorskich w skali kraju! Zespół T-Master odebrał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Pol-Eco System 2019. Z kolei miasto Ciechanów dzięki wdrożeniu systemu „T-MASTER Inteligentne pojemniki na odpady” zwyciężyło w kategorii gmina miejska, w konkursie „Innowacyjny Samorząd” organizowanym przez Polską Agencję Prasową pod patronatem trzech Ministerstw: Rozwoju, Cyfryzacji, Funduszy i Polityki Regionalnej. 30 kwietnia br.T-Master SISO został wyróżniony także w VIII edycji programu Ministerstwa Klimatu - GreenEvo-Akcelerator Nowych Technologii.

W chwili obecnej wciąż doskonalimy i rozwijamy naszą ofertę oraz prowadzimy cykl e-szkoleń dla samorządów pt.:„Jak skutecznie wprowadzać efektywną segregację w mieście”. W trakcie webinarów prezentując sprawdzone narzędzia podpowiadamy jak skutecznie uszczelnić gospodarkę odpadami.

Przekonani o tym, że WSPÓLNIE TWORZYMY LEPSZE ŚRODOWISKO pozostajemy do Waszej dyspozycji!